פסיכותרפיסטית, מטפלת זוגית ואישית
הכוונה לזוגות נשואים ולרווקים
פייסבוק וידאו
טלפון 052-5665653
book

כתבו עליי

ערוץ 23

ערב חדש ראיון עם דן מרגלית ושרה בק על הספר "מרחק, נגיעה"

ערוץ 1

הבית היהודי ערוץ 1 נעמי וולפסון מתארחת בערוץ 1 בשיחה על המקווה

גלי ישראל

גלי ישראל נעמי וולפסון בראיון עם שרה בק ברדיו גלי ישראל

נשים

זוגיות במשבר/ גליה היפש הפסיכותרפיסטית נעמי וולפסון מציעה טיפול זוגי מלא דרך הרשת

הנה פתרון ייחודי לזוגות שיודעים שהם זקוקים לעזרה בהכוונה בזוגיות שלהם, אבל חוששים לפנות למטפל חיצוני: קורס אינטרנטי ייחודי בשם "מסע זוגי לפתיחת הלב בחמש פעימות".

לכתבה המלאה
פנימה

מסתכלת לרווקוּת בעיניים כתבה במגזין פנימה/ עדי אהרון

היומן שלה מלא עד אפס מקום בשמות של רווקות ורווקים שמגיעים אליה כדי להתקדם אל הזוגיות הנכספת. את דרכה היא החלה כמדריכת כלות, ועד מהרה ראתה בהדרכת נשים ייעוד. נעמי וולפסון, מהמטפלות הראשונות שדיברו על נשיות ממבט יהודי, לא מזניחה את תחום הרווקות המאוחרת ומדברת על הכול במבט מפוכח, מקצועי ומאיר עיניים

לכתבה המלאה
ארץ בנימין

לתת את הכלים על הקורס "מסע זוגי לפתיחת הלב בחמש פעימות"

הזוגות של היום יודעים שהם רוצים חברות, שותפות ואינטימיות רגשית. החלק הטראגי הוא שהם לא יודעים איך יוצרים את החברות הזוגית. מי מהם שירצה לשפר את התקשורת עם בן הזוג, לא תמיד ימצא את הזמן, הכסף או האומץ כדי להגיע לקליניקה לייעוץ. קורס אינטרנטי חדש מבקש להנגיש לכל זוג את הכלים לחיזוק הקשר הרגשי

לכתבה המלאה
סרוגים

פותחים הכל: איך אפשר לדבר על מה שקשה לדבר עליו אסף נחל/ חדשות סרוגים

תקשר נכון ופתוח עם בן או בת הזוג זו משימה שיכולה להיות מאתגרת לזוגות צעירים וטריים אבל גם לזוגות שנשואים כבר עשרות שנים. איך אפשר להבין את הצד השני, איך בונים נכון גם עולם פנימי גם במקומות שלא רגילים לדבר עליהם או מתביישים לפתוח את הנושא מול אדם זר? הקורס הוירטואלי של נעמי וולפסון, יקח אתכם צעד אחד קדימה

לכתבה המלאה
ארץ בנימין

ניווט במציאות סוערת / דן נבו (על הספר "מחזקים את הקשר")

ספרה החדש של נעמי וולפסון, כמו ספריה הקודמים, נוגע בנקודות העומק של חיינו הזוגיים. כל זאת בבהירות, בפשטות ובקדושה. ספר אסטתי ומאיר עיניים.

לכתבה המלאה
ברסלב

מקרב לקירבה כתבה מאת ליבי קראוס. 3.2.19

מתקפות יומיומיות, ריחוק וייאוש מעצבן. החיים בשניים לא תמיד זורמים על מי מנוחות אבל לנעמי וולפסון, מטפלת זוגית, יש כמה עצות זהב נפלאות לזוגיות ושלום בית מוצלחים!

לכתבה המלאה
מוצש

טובלת וטוב לה / דינה אברמסון (על הספר "מרחק, נגיעה")

בשבוע שעבר הוזמנתי עם מספר חברות עיתונאיות במקום הכי מוזר בעולם, במקווה. נעמי וולפסון כתבה ספר שנקרא "מרחק, נגיעה" וחשבנו, אמרה לי היחצ"נית ,בטלפון שיש לך עניין בנושא. אני מודה שיש לי עניין בנושא.

לכתבה המלאה
ישרא היום

מונולוגים מהמקווה / אמילי עמרוסי

"כגודל התשוקה כל גודל הקדושה. בתוך המסגרת יש לתת דרור למאוויים. זוג נשוי שמקיים קשר מיני בחדר סגור, לאחר שהאשה טבלה כהלכה, מותר לו לעשות כל מה שעולה על דעתו על פי נטיות ליבו ורצונותיו" על הציטוט הזה חתומה נעמי וולפסון (54) מטפלת זוגית, אשת רב ומתנחלת, הספר שהוציאה עוסק - כן, כן- בסקס

לכתבה המלאה

מרחק, נגיעה / רבקה שמעון

רבקה שמעון קראה את ספרה החדש של הרבנית נעמי וולפסון ומצאה בו תשובות רבות לקשיים ביחסי אישות וחיי זוגיות. המלצה רבקה שמעון ט"ו אייר תשע"ב, 07/05/2012 15:30

לכתבה המלאה
le pt'it abdo

Le secret de l’intimité dans le couple

Naomi Wolfson, psychothérapeute et conseillère conjugale, vient de publier un nouveau livre en hébreu dans lequel elle propose un regard différent sur le couple juif en expliquant qu’il aspire à l’union parfaite qu’il a connue au moment de la création.

לכתבה המלאה
Ynet

אחותי כלה להשגה: אל תפחדי מהמקווה / צופיה הירשפלד

אם יש מצווה שסובלת מיחסי ציבור גרועים, הרי זו מצוות הטבילה במקווה. קשרו בה אמונות טפלות, והוציאו אודותיה שמועות מרושעות. חלקן, אגב, לא תלושות מן המציאות כלל ועיקר. אין פלא אפוא, כי היחס לטבילה - לא פעם גם בתוככי הציבור הדתי - נע בין סלידה קלה לדחייה עמוקה.

לכתבה המלאה
ישרא היום

המהפכה השקטה: נשים, דת ומיניות / אמילי עמרוסי

נשים דתיות מדברות על מקווה במתחם מעוצב להדהים, סיבת ההתכנסות: השקת הספר: "מרחק, נגיעה" (ידיעות אחרונות) ושיחת בוקר על הזוגיות שלנו, על הגוף שלנו, על דברים שלא מדברים עליהם.

לכתבה המלאה
basheva

תהיו בקשר/ מאת עתיה זר

גם אם את ראש הממשלה תאפשרי לבעלך להעניק לך, אומרת נעמי וולפסון, מדריכת כלות ויועצת זוגית,. "הבאת ילדים דווקא מחזקת את הזוגיות, ובמשפחות ברוכות ילדים תהיה בדרך כלל זוגיות טובה יותר", היא קובעת. וולפסון מבקרת את הדרכת הכלות מטעם הרבנות, ומספרת על פרויקט הדרכת הכלות החילוניות של ארגון "צהר" שמצליח ליצור גישה חיובית לנושא טהרת הלכתבה

לכתבה המלאה
haaretz

מסכת גיטין/ מאת אסתר רמתי

נעמי וולפסון מתמחית בבעיה שלטענתה מאמללת זוגות צעירים דתיים רבים, מדובר על בעייה בחיי אישות. "הבעייה נובעת מחינוך מעוות בהקשר של צניעות", אומרת וולפסון. "ליהדות יש קו נפלא בנושא הזה והעניין פשוט לא מוצג נכון. חשוב שידעו שיש כתובת לבעיות, כי לזוגות האלה רע.

לכתבה המלאה

מסכת גיטין/ מאת אסתר רמתי

נעמי וולפסון מתמחית בבעיה שלטענתה מאמללת זוגות צעירים דתיים רבים, מדובר על בעייה בחיי אישות. "הבעייה נובעת מחינוך מעוות בהקשר של צניעות", אומרת וולפסון. "ליהדות יש קו נפלא בנושא הזה והעניין פשוט לא מוצג נכון. חשוב שידעו שיש כתובת לבעיות, כי לזוגות האלה רע.

לכתבה המלאה
haaretz

אמונה והלכה/ מאת נעם סרי

"כיצד ניטול מהמעשה המיני את תחושת החרפה?" על הספר "ודבר באשתו" פרקי עיון להעמקת החיבור בין איש לאשתו.

לכתבה המלאה
maariv

אחותי כלה?! / מאת אפרת ליברמן

אחרי שהנהיגו עריכת חופות ללא תשלום, רבני צהר מסתערים על תחום הדרכת הכלות. אפרת ליבמן ביקרה בכנס "התחדשות ושחיקה בזוגיות"

לכתבה המלאה
בנימין

על הספר "מה הקשר?" מאת גליה ודוד וייס

חלומות ורודים שהתנפצו בצד תובנות מעמיקות, תקשורת שסובבת רק סביב נושא הילדים בצד בניית תקשורת נכונה, משברים הגולשים למדרונות חלקלקים בצד חברות ונתינה- כל אלו נושאים העולים ומתבהרים בספרה החדש של נעמי וולפסון

לכתבה המלאה
maariv

לא כלה היא / מאת רונית צין-קרסנטי

דיכאון לאחר חתונה הוא תופעה הפוקדת נשים רבות עם שוך מהומת יום הכלולות. למה שנת הנישואים הראשונה שאמורה להיות סוגה בשושנים מתגלה כקוצנית כל כך, ומה ניתן לעשות?

לכתבה המלאה