פסיכותרפיסטית, מטפלת זוגית ואישית
הכוונה לזוגות נשואים ולרווקים
פייסבוק וידאו
טלפון 052-5665653
book

טיפול זוגי

אז למה טיפול זוגי?

זוגיות – זו המשימה הקשה ביותר של החיים. וגם החשובה ביותר והמאתגרת ביותר. כדי להצליח במשימה נדרשת המון תשומת לב לעניין, ומוכנות להשקיע עבורה לפחות כפי שאנו משקיעים בכל תחום אחר של החיים שלנו.

אתם מתגעגעים לרגעים היפים? לרגשות החמים שקרבו ביניכם כל כך? שואלים את עצמכם לאן זה נעלם?

כל זוג חווה רגעים של קושי וזה טבעי ונורמאלי. אלא שפעמים רבות חסרים הכלים לגשר בין רצונות שונים, צרכים שונים, ציפיות שונות.  זוג שחווה בעיות בזוגיות מרגיש מהר מאוד ש"אנחנו לא מתאימים ולא מיועדים זה לזו". יעוץ זוגי ייתן לכם את הכלים לתקשורת מקרבת. לרוב, כדי לצאת ממשבר זוגי, לא די ב"טיפים" לתקשורת טובה. יש צורך לאבחן מה ה"מזוודה" שכל אחד מביא אתו ומה ערכת הציפיות שנוצרה אצל כל אחד מבני הזוג. לפעמים, הציפיות סותרות ומנוגדות וזה יוצר "פיצוצים" קשים, ומעורר רגשות קשים של אחד כלפי השני, כשלאמתו של דבר אין אשמים, אלא צורך ללמוד כיצד מתנהלים בתוך השוני הזה. וזה לא עניין פשוט כי בין בני זוג ישנה התערבבות רגשית מאוד חזקה. מול מטפל זוגי, באווירה תומכת ונעימה, מעיז כל אחד מבני הזוג להשמיע כל מה שקשה וכל מה שכואב.

כיועצת זוגית וכמטפלת זוגית, תפקידי אינו לשפוט מי צודק ומי לא, אלא לשקף את המכשולים שכל אחד מייצר ללא יודעין, ולתת אלטרנטיבות המאפשרות תקשורת מקרבת ואוהבת.

וגם במצבים קשים של משבר, דעו לכם, שברוב הפעמים ניתן לשקם!

נעמי וולפסון, קליניקת פנים בפנים, בשבילכם ברגישות, ברוך ובאהבה.